Чисти зуби і залишайся струнким

Зразкова гігієна порожнини рота знижує ризик ожиріння.

Цей факт довели японські вчені, детально вивчивши спосіб життя майже п’ятнадцяти тисяч чоловік. З’ясувалося, що ті люди, які чистять зуби три і більше разів на день, найменш схильні до зайвої ваги. Звичайно, при частій і дуже інтенсивній роботі зубною щіткою людина теоретично може спалити кілька калорій, однак у даному випадку такий взаємозв’язок носить психологічний характер.

Люди, настільки ретельно відносяться до гігієни порожнини рота, зазвичай стежать за своїм здоров’ям і зовнішнім виглядом в цілому. Вони вживають здорову їжу, не схильні до переїдання і, як правило, активно займаються спортом. Обжерливість крім зайвої ваги робить людину ледачою і неуважною до себе: звідси і нехтування елементарною гігієною, неохайність в одязі і стрімко розвивається прокрастинація (постійне відкладання важливих справ на потім).

Так що ставитеся до свого організму дбайливо і уважно, і він обов’язково відповість вам взаємністю!

Шкільне життя

  
Зразкова гігієна порожнини рота знижує ризик ожиріння. Цей факт довели японські вчені, детально вивчивши спосіб життя майже п'ятнадцяти тисяч чоловік. З'ясувалося, що ті люди, які чистять зуби три і більше разів на день, найменш схильні до зайвої ваги. Звичайно, при частій і дуже інтенсивній роботі зубною щіткою людина теоретично може спалити кілька калорій, однак у даному випадку такий взаємозв'язок носить психологічний характер. Люди, настільки ретельно відносяться до гігієни порожнини рота, зазвичай стежать за своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом в цілому. Вони вживають здорову їжу, не схильні до переїдання і, як правило, активно займаються спортом. Обжерливість крім зайвої ваги робить людину…

Оцінити

0