Здоров'я

Чи варто ставити брекети?

Чи варто ставити брекети?
Чи варто ставити брекети?
Найпоширеніший спосіб вирівнювання зубного ряду – це установка брекетів. Брекети – сучасний спосіб досягнення ідеальної посмішки. Чи варто ставити брекети?

Брекет-системи – це спеціальні замки, які клеяться до поверхні зубів і згодом з’єднуються металевої «струною». Система тисне на зуби в певному напрямку, який задає лікар: внаслідок зуби поступово зміщуються в необхідну сторону. Брекети потрібно носити довго і вони досить помітні на зубах, що стає причиною деяких незручностей. Але сьогодні можна сміливо стверджувати: стереотип про те, ніби брекети – небезпечно і некрасиво, застарів.

Крива посмішка – ще півбіди. Ортодонтичне лікування необхідно і перед протезуванням. Адже відтворити індивідуальну природну «неправильність» прикусу дуже складно. Щоб виправити положення зубів, потрібне постійний вплив протягом досить тривалого часу. Час носіння конструкції визначається індивідуально і може займати не один рік. Важливо при цьому не поспішати: максимальна швидкість зсуву зуба – 1 міліметр на місяць. Також важливо дотримуватися всіх правил гігієни порожнини рота.

Сьогодні кожен може стати володарем ідеальної посмішки завдяки досягненням в області стоматології. Величезний вибір брекет-систем дозволяє зробити ортодонтичне лікування максимально комфортним і з фізіологічної, і з естетичної точки зору. Оптимальну корекцію забезпечують різні системи: керамічні під колір емалі, лінгвальні, сапфірові і навіть «невидимі». Сьогодні брекети можна навіть знімати.

Back to top button