день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Чередниченко Д. Павло Чубинський

Чередниченко Д. Павло Чубинський / Під заг. ред. В.А. Смолія; Ред. кол. серії: В. Литвин (голова), І. Дзюба, М. Жулинський, П. Загребельний, П. Костюк, Б. Патон, В. Смолій, М. Стороженко, П. Толочко, М. Шпаковатий. – К.: Вид. дім «Альтернативи», 2005. – 376 с. – (Особистість і доба).

Анотація

У книзі йдеться про яскраву драматичну постать нашої історії – Павла Чубинського. Великий вчений зі світовим іменем, громадський діяч і педагог, поет і перекладач, актор і режисер, що був гнаний за всіх режимів, тепер своєю піснею об’єднав українців на творення нової держави. Його славень став державним гімном України.
Роками автор книги працював у пошуках фактографічного матеріалу, пропагував і відстоював священне ім’я. Нарешті йому вдалося створити життєвий і творчий портрет цього, за словами Софії Русової, велетня української культури. Книга розрахована на широке коло читачів.

Завантажити: Чередниченко Д. Павло Чубинський

  
Чередниченко Д. Павло Чубинський / Під заг. ред. В.А. Смолія; Ред. кол. серії: В. Литвин (голова), І. Дзюба, М. Жулинський, П. Загребельний, П. Костюк, Б. Патон, В. Смолій, М. Стороженко, П. Толочко, М. Шпаковатий. – К.: Вид. дім «Альтернативи», 2005. – 376 с. – (Особистість і доба). Анотація У книзі йдеться про яскраву драматичну постать нашої історії – Павла Чубинського. Великий вчений зі світовим іменем, громадський діяч і педагог, поет і перекладач, актор і режисер, що був гнаний за всіх режимів, тепер своєю піснею об’єднав українців на творення нової держави. Його славень став державним гімном України. Роками автор книги працював…

Оцінити

0