Здоров'яХарчування

Чашка какао на ніч допоможе уникнути хвороби Альцгеймера

Какао сорти Лавада – багате джерело поліфенолів, антиоксидантів, які запобігають нейродегенеративні захворювання. Як показали тести госпіталю Маунт Синай, цей сорт какао не дає накопичуватися білкам в мозку і пошкоджувати нервові клітини. А саме через скупчень прогресує захворювання.

Вчені також перевірили здібності екстрактів какао сортів Голландець і Натуральний, але найкраще працював саме Лавада. Фахівці досліджували синапси – елементи з’єднань нейронів. Якщо синапси не працюють, то втрачається пам’ять. На думку експертів, перспективніше рятувати синапси, а не самі нейрони.

У здоровому нейроном шляху кожна нервова клітина посилає електричний імпульс, що призводить до вивільнення нейропередатчиків. Вони проходять через синапси, передаючи повідомлення. Але при хворобах мозку особливі білки можуть забивати синапси, порушуючи роботу нервових ланцюгів.

Дослідники пропонують зробити БАД на основі какао. Так вийде потужна зброя проти хвороб мозку, яка також має протизапальні властивості. Це безпечна і дешева терапія, відповідна для лікування самих ранніх стадій хвороби Альцгеймера.

Back to top button