Батькам

Батьки-курці погано займаються вихованням дітей

Згідно з результатами останнього дослідження, Pfizer виявило несподіваний зв’язок шкідливої ​​звички з тим, наскільки добре люди виконують свої батьківські обов’язки.

Батько і мати, які страждають нікотиновою залежністю, економлять на подарунках дітям, купують їм менше одягу і гірше годують своїх чад, пише The Daily Mail. Причина ж у тому, що гроші йдуть на сигарети.

Фахівці, яких цікавила поведінка людей у ​​важкий фінансовий період, провели наукову роботу, опитавши 6271 курця. Як з’ясувалося, до всього іншого, деякі з них крали у приятелів і навіть просили гроші у незнайомих людей на вулиці, щоб купити сигарети.

60 відсотків курців відмовлялися платити більше 8 фунтів за пачку, але 31 відсоток погодився викласти 40 фунтів. При цьому близько 70 відсотків учасників дослідження мріяли кинути згубну пристрасть, багато курців були готові пожертвувати якістю життя свого чада, зробивши вибір на користь сигарет. 20 відсотків економили на дитячих речах з цієї причини, а 17 відсотків урізали витрати на їжу, 35 відсотків – на ласощі, 20 відсотків – на подарунки до Різдва і дні народження. Близько 9 відсотків навіть крали гроші зі скарбнички своєї дитини.

Менше 13% перестали водити своїх дітей в групи додаткової освіти, 17% стали рідше купувати іграшки, близько 7% відмовляли дітям у шкільних поїздках, щоб зібрати кошти на сигарети. У результаті майже 65% курців відчували фінансовий тиск, а половина з них побоювалися, що влізуть у борги, але все ж продовжували курити. Вони брали гроші з власних заощаджень, у рідних або друзів, купували сигарети на кредитну карту – 7%, голодували – 11%. Майже сотня курців навіть побували в ролі жебраків, а деякі вимикали опалення, щоб зменшити комунальні рахунки і пустити зекономлені гроші на сигарети.

Back to top button