Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Авто, діти і цигарки

Як правило, кампанія проти куріння встановлює заборону на використання цигарок у публічних місцях, скажімо, в ресторанах, барах, та й навіть у своїх власних житлових приміщеннях. Поза увагою залишилося куріння в автомашинах.

Авто, діти і цигарки

Авто, діти і цигарки

Дослідження про вплив куріння на дітей провели американські науковці із MassGeneral Hospital for Children (MGHfC). Результати будуть опубліковані у грудневому виданні Pediatrics.

Переважна більшість опитаних батьків зізналися, що курять у своїх автомашинах у присутності дітей. Внаслідок дослідження учені з’ясували, що нерідко батьки не усвідомлюють ризику і небезпеки їхнього куріння в автомашинах, де присутні діти.

Учені зокрема наголошують, що тютюновий дим може істотно підвищити ризик респіраторних інфекцій, ракових захворювань і навіть смерті дитини.

Куріння батьків вдома було і залишається основним джерелом негативного впливу на здоров’я дітей. Однак згідно з висновками фахівців, останнім часом куріння в автомашинах також перетворилося на подібне джерело отруєння дітей. Адже діти зараз проводять набагато більше часу в сімейних автомашинах.

Фактично, це перше дослідження тютюнового отруєння дітей в автомашинах, і перший заклик педіатрів до переважної кількості батьків, які своїм курінням підривають здоров’я своїх нащадків.

Джерело: Радіо Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*