Анорексія далеко не завжди викликана депресією і стресом

Люди, які страждають від анорексії, часто горді тим, скільки кілограмів вони скинули, показало нове дослідження. Раніше вчені фокусувалися тільки на негативних емоційних аспектах харчових розладів. Але підживлювати анорексію можуть і позитивні емоції, відзначає The Daily Mail .

Саме гордість породжує замкнене коло, що веде до виснаження, каже Едвард Селбі з Університету Рутгерс. Він оцінив емоційний стан 118 жінок 18-58 років, які проходили двотижневе лікування у зв’язку з анорексією. Виявилося, жінки страждали не тільки від негативних емоцій, але вони випробовували і позитивну емоцію – гордість за скинуту вагу. Виходить, гордість підживлювала нездорову поведінку.

Тому жінки відмовлялися від їжі, використовували проносне, викликали блювоту, урізали калорійність раціону, постійно тренувалися і перевіряли вагу. За словами експерта, погіршують ситуацію сайти, які підтримують і пропагують надмірну худорлявість. У підсумку жінки свідомо ставлять цілі по зниженню ваги і горді собою, коли досягають цих цілей. Для них важливо навчитися пов’язувати позитивні емоції з іншими аспектами життя.

  
Люди, які страждають від анорексії, часто горді тим, скільки кілограмів вони скинули, показало нове дослідження. Раніше вчені фокусувалися тільки на негативних емоційних аспектах харчових розладів. Але підживлювати анорексію можуть і позитивні емоції, відзначає The Daily Mail . Саме гордість породжує замкнене коло, що веде до виснаження, каже Едвард Селбі з Університету Рутгерс. Він оцінив емоційний стан 118 жінок 18-58 років, які проходили двотижневе лікування у зв'язку з анорексією. Виявилося, жінки страждали не тільки від негативних емоцій, але вони випробовували і позитивну емоцію - гордість за скинуту вагу. Виходить, гордість підживлювала нездорову поведінку. Тому жінки відмовлялися від їжі, використовували проносне, викликали…

Оцінити

0