Головне

Анонсовано нову частину Wolfenstein

Анонсовано нову частину Wolfenstein
Анонсовано нову частину Wolfenstein
Видавництво Bethesda анонсувало нову частину серії Wolfenstein. Як передає VG24 / 7, шутер, який носить назву Wolfenstein: The New Order, надійде в продаж наприкінці року. Він вийде на Xbox 360, PS3, PC і консолях наступного покоління.

Як уточнює портал, дія шутера буде розвиватися в 60-х роках альтернативного XX століття. У світі, де відбуваються події нової серії Wolfenstein, у Другій світовій війні перемогли нацисти. Після цього Америка знову закликала агента Вільяма «БіДжея» Блажковіча, якому потрібно буде розібратися з світовою загрозою. Йому доведеться штурмувати нацистські фортеці і знищувати ворога за допомогою якоїсь суперзброї, подробиці про яку поки не розкриваються.

Розробку гри веде студія MachineGames, утворена вихідцями з компанії Starbreeze, які раніше працювали над Darkness і The Chronicles of Riddick. Wolfenstein: The New Order вважається перезапуском оригінальної серії шутерів.

Творцем Wolfenstein є студія Muse, яка випустила першу частину серії в 1981 році. У цій грі головному герою доводилося блукати по кімнатах заполоненого нацистами замку в пошуках їх секретних планів. Продовження серіалу від Muse вийшло три роки по тому, однак найбільш відомою частиною пригод агента Блажковіча стала Wolfenstein 3D, створена id Software. Вона поступила в продаж в 1992 році. Пізніше вийшло ще кілька частин серії. Останньою з них є гра Wolfenstein, що надійшла в продаж в 2009 році. Над нею спільно працювали id Software і студія Raven.

Back to top button