день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Анонсовано нову частину Wolfenstein

Анонсовано нову частину Wolfenstein

Анонсовано нову частину Wolfenstein

Видавництво Bethesda анонсувало нову частину серії Wolfenstein. Як передає VG24 / 7, шутер, який носить назву Wolfenstein: The New Order, надійде в продаж наприкінці року. Він вийде на Xbox 360, PS3, PC і консолях наступного покоління.

Як уточнює портал, дія шутера буде розвиватися в 60-х роках альтернативного XX століття. У світі, де відбуваються події нової серії Wolfenstein, у Другій світовій війні перемогли нацисти. Після цього Америка знову закликала агента Вільяма «БіДжея» Блажковіча, якому потрібно буде розібратися з світовою загрозою. Йому доведеться штурмувати нацистські фортеці і знищувати ворога за допомогою якоїсь суперзброї, подробиці про яку поки не розкриваються.

Розробку гри веде студія MachineGames, утворена вихідцями з компанії Starbreeze, які раніше працювали над Darkness і The Chronicles of Riddick. Wolfenstein: The New Order вважається перезапуском оригінальної серії шутерів.

Творцем Wolfenstein є студія Muse, яка випустила першу частину серії в 1981 році. У цій грі головному герою доводилося блукати по кімнатах заполоненого нацистами замку в пошуках їх секретних планів. Продовження серіалу від Muse вийшло три роки по тому, однак найбільш відомою частиною пригод агента Блажковіча стала Wolfenstein 3D, створена id Software. Вона поступила в продаж в 1992 році. Пізніше вийшло ще кілька частин серії. Останньою з них є гра Wolfenstein, що надійшла в продаж в 2009 році. Над нею спільно працювали id Software і студія Raven.