Анонс

Аніматори наприкінці року покажуть гучну прем’єру першого українського 3D-мультфільму (відео)

Аніматори наприкінці року покажуть гучну прем'єру першого українського 3D-мультфільму (відео)
Аніматори наприкінці року покажуть гучну прем’єру першого українського 3D-мультфільму (відео)

У листопаді-грудні 2013 року закінчиться робота над створенням першого українського повнометражного анімаційного 3D-фільму під назвою “Микита Кожум’яка і вогненна квітка”.

Інноваційна для країни стрічка знята в жанрі “фентезі” і доповнена елементами українського етносу. Головну пісню фільму виконала Злата Огневич, яка представила в цьому році Україну на Євробаченні, розповів продюсер фільму Дмитро Бєлінський.

Робота над проектом почалася ще в 2007 році, однак через кризу в період з 2008-го по 2011-й була припинена.

“Під час цієї паузи ми трохи переписали сценарій і провели свого роду роботу над помилками. Продовжити створення стрічки вдалося лише завдяки державній підтримці. Зрештою, бюджет фільму склав 3 млн дол., з яких 20% – державні кошти”, – зазначив Бєлінський.

Відповідно до планів творців, фільм буде повністю завершений до кінця року.

“Хотілося б, щоб його прем’єра відбулася одночасно у всіх країнах. У зарубіжному прокаті стрічка вийде під назвою Nicky Tanner & the Fire Blossom. Tanner – це таке відоме старовинне шотландське прізвище, що означає в перекладі “кожум’яка”, – розповів Історик.

До речі, хоча картина ще не вийшла, її творці вже замислюються про сіквелі.

“Практично у кожного другорядного героя нашої анімації є захоплююча історія, і вона варта окремого фільму. Але сюжет сіквелів ми затвердимо остаточно лише після того, як стане відомий бокс-офіс першої частини”, – зазначив продюсер.

Back to top button