Здоров'яФізіологія

Активні відеоігри корисні для дітей

Граючи в них, дитина витрачає стільки ж енергії, скільки під час ігор на свіжому повітрі. Це з’ясували фахівці з Університету Теннессі. У дослідженні взяли участь діти віком від п’яти до восьми років. Учасники носили три акселерометра, що стежили за рівнем їх фізичної активності (один на стегні і по одному на кожній руці).

Дослідження тривало три тижні. За цей час кожен учасник один раз зіграв в активну відеогру і один раз пограв на свіжому повітрі під наглядом фахівців. У першому випадку діти грали в приставку Xbox 360 Kinect, підключену до 40-дюймового телевізора. У другому випадку учасникам пропонували пограти в що завгодно на спеціально обладнаних майданчиках з ігровим комплексом, м’ячами та обручами.

Акселерометри, розташовані на стегнах дітей, показали, що рівні помірної і енергійної фізичної активності в учасників в першому випадку були вищими, ніж у другому. Фахівці не пропонують замінювати відеоіграми прогулянки з друзями на свіжому повітрі. Однак, за словами вчених, батьки повинні знати про користь активних відеоігор.

Шкільне життя

Back to top button