ГоловнеОсвіта і IT

Вчителів навчають працювати з освітнім застосунком «Мрія»

Учителі 40 пілотних шкіл проходять тренінгове навчання, щоб розпочати працювати в новому навчальному році з освітнім застосунком «Мрія». Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

«Стартував другий етап підготовки до запуску освітньої “Мрії”. Понад 2 тисячі вчителів проходять тренінги, щоб розпочати навчальний рік із новим застосунком та сайтом “Мрії”», — сказано у повідомленні.

Разом із тренерами педагоги тестують функціонал застосунку: заповнюють журнал, розклад, домашні завдання. Вчителі пропрацьовують різноманітні ситуації, які можуть виникнути під час навчального процесу. Команда оперативно реагує на відгуки та допомагає з проблемами. 

У межах пілотного проєкту освітнім застосунком «Мрія» з 2 вересня почнуть користуватися учні, вчителі та батьки в 40 пілотних школах у шести регіонах та Києві.

Back to top button