Перший урокСценаріїФайли

Перший урок: Інтелектуальна вікторина «Це моя земля! Це моя країна!» (8 клас) + Презентація

Автор: Молчанова Ольга Юріївна

Навчальний заклад: Куп’янська гімназія № 1 Куп’янської міської ради Харківської області

Перший урок: Інтелектуальна вікторина «Це моя земля! Це моя країна!» (8 клас)

Мета:

  • формувати національну свідомість школярів; усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, спільності культурної спадщини та майбутнього своєї держави;
  • розвивати у школярів почуття гордості за Україну, її історію та видатних людей, які зробили вагомий внесок у розвиток світової та європейської спільноти; комунікативну культури спілкування і взаєморозуміння;
  • виховувати любов до рідного краю, повагу до культурного та історичного минулого України, шанобливе ставлення до державної символіки.

Обладнання:

класна кімната, прикрашена елементами народної символіки, плакатами із зображенням Державного Прапора України, Державного Герба України, цитатами до уроку, мультимедійний проектор, комп’ютери, мережевий принтер, мультимедійна презентація «Це моя земля! Це моя країна!», картки-відповіді «Гордість України», плакат «Вінок пошани», розкатка «Європейські цінності».

Завантажити: Перший урок: Інтелектуальна вікторина «Це моя земля! Це моя країна!» (8 клас) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.3 MB, Завантажень: 8651)