Конспекти уроків англійської мови 4 класКонспекти уроків англійської мови 5 класКонспекти уроків англійської мови 6 класУсі уроки англійської мовиФайли

Збірник завдань для контролю аудіювання для учнів 4-6 класів

Автор: Гарбуз Вікторія Ростиславівна

Навчальний заклад:  Ковельська міська гімназія

Збірник завдань для контролю аудіювання для учнів 4-6 класів

Рецензія:

Матеріали, запропоновані на розгляд, чітко структуровані: у вступі автор вказує на головну мету навчання іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах, необхідності проведення контролю аудіювання як виду мовленнєвої діяльності. Автор пропонує завдання для визначення рівня сформованості компетенції в аудіюванні з огляду на те, що зміст завдань відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі. В основній частині представлено матеріал з текстами та різноманітними завданнями для контролю аудіювання.

Збірник містить бібліографічні посилання на літературні джерела та електронні ресурси. Запропонований матеріал є цікавим і цінним у роботі вчителів англійської мови, які працюють у 4-6 класах, а також практичним для використання при підготовці учнів до учнівської олімпіади з англійської мови.

Завантажити: Збірник завдань для контролю аудіювання для учнів 4-6 класів + Сертифікат (Розмір: 332.1 KB, Завантажень: 6653)
Back to top button