Виховні години 5-11 класКласному керівникуФайли

Догляд за одягом і взуттям. Модний одяг і жіноче здоров’я (9 клас. Виховна година)

Автор: Ковалівська Ірина Анатоліївна

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Балаклійська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат I-II ступенів Харківської обласної ради»

Тема: Догляд за одягом і взуттям. Модний одяг і жіноче здоров’я.

Мета:  розвиток поняття про зовнішній вигляд, гігієну одягу та взуття, сприяти формуванню знань і навичок для догляду за одягом і взуттям,   розвивати вміння читати піктограми на  одязі; корекція  і розвиток критичного мислення та емоційно-вольової сфери; збагачувати словниковий запас; формувати дбайливе ставлення до своїх речей; виховувати  естетичний смак, акуратність.

Обладнання: магнітофон, плакати, картки, малюнки, предмети одягу, мотузка для білизни, кілька видів взуття, предмети догляду за взуттям.

Запрошені гості: працівники школи, учні інших класів.

Очікувані результати: Розширення обсягу пам’яті шляхом засвоєння видів одягу  та взуття; розвиток операцій мислення на основі класифікації різноманітних предметів одягу за їх призначенням; розвиток аналітичного мислення на підставі визначення способів догляду за одягом та взуттям; розвиток уваги в процесі обстеження предметів одягу;
формування загально – трудових умінь (планування, самоконтролю) при визначенні послідовності та виконанні чистки одягу. Уточнення та збагачення словника лексикою, що позначає назву одягу  та взуття.

Завантажити: Догляд за одягом і взуттям. Модний одяг і жіноче здоров’я (9 клас. Виховна година) + Сертифікат (Розмір: 359.4 KB, Завантажень: 610)
Back to top button