день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сценарій вечора для старшокласників “Вечір сучасного танцю”

Автор: Сайчук Ірина Василівна

Навчальний заклад: Полонська гімназія

Вечір сучасного танцю

 Ведучий 1: Доброго вечора. Вітаємо всіх, хто приєднався сьогодні до нашої компанії, компанії людей різного віку і танцювальних смаків, об’єднаних спільним захопленням – справжнім танцем.

Ведучий 2: Особисто я вважаю, що будь-який танцювальний напрямок має право на існування, головне, щоб цей танець звучав у серці людини, тому що як казав відомий французький мистецтвознавець Ромен Роллан, «танець подібний до дощу – крапля за краплею просочується в серце і оживляє його».

Ведучий1: Сьогодні ми з вами зустрілися щоб провести «Танцювальний марафон». Усі учні нашої гімназії ознайомилися з найпопулярнішими стилями танців та обрали собі один, той  який найбільше припав їм до душі.

Ведучий2: Так! Сьогоднішнє свято танцю допоможе нам усім більше дізнатися про стилі, про культуру танцю, яка підхопила та підкорила своїми рухами цілі покоління людей. Отож, розпочинаємо!!!

Ведучий1: З прадавніх часів танець прикрашає життя людини. У ньому людина виражає свої погляди, почуття, переживання. І немає такого народу, який би не пишався своїми танцями.

Ведучий 2: Танець – цей вислів передає думки і почуття засобами умовних рухів – жестів і поз. Він наповнюється під музику, з якої черпає свій зміст. Танець у житті, і життя у танці нерозривно пов’язані.

 

Завантажити: Сценарій вечора для старшокласників "Вечір сучасного танцю" + Сертифікат (Розмір: 343.3 KB, Завантажень: 652)