Позаурочна робота з фізичної культуриФайли

Сценарій вечора для старшокласників “Вечір сучасного танцю”

Автор: Сайчук Ірина Василівна

Навчальний заклад: Полонська гімназія

Вечір сучасного танцю

 Ведучий 1: Доброго вечора. Вітаємо всіх, хто приєднався сьогодні до нашої компанії, компанії людей різного віку і танцювальних смаків, об’єднаних спільним захопленням – справжнім танцем.

Ведучий 2: Особисто я вважаю, що будь-який танцювальний напрямок має право на існування, головне, щоб цей танець звучав у серці людини, тому що як казав відомий французький мистецтвознавець Ромен Роллан, «танець подібний до дощу – крапля за краплею просочується в серце і оживляє його».

Ведучий1: Сьогодні ми з вами зустрілися щоб провести «Танцювальний марафон». Усі учні нашої гімназії ознайомилися з найпопулярнішими стилями танців та обрали собі один, той  який найбільше припав їм до душі.

Ведучий2: Так! Сьогоднішнє свято танцю допоможе нам усім більше дізнатися про стилі, про культуру танцю, яка підхопила та підкорила своїми рухами цілі покоління людей. Отож, розпочинаємо!!!

Ведучий1: З прадавніх часів танець прикрашає життя людини. У ньому людина виражає свої погляди, почуття, переживання. І немає такого народу, який би не пишався своїми танцями.

Ведучий 2: Танець – цей вислів передає думки і почуття засобами умовних рухів – жестів і поз. Він наповнюється під музику, з якої черпає свій зміст. Танець у житті, і життя у танці нерозривно пов’язані.

 

Завантажити: Сценарій вечора для старшокласників "Вечір сучасного танцю" + Сертифікат (Розмір: 343.3 KB, Завантажень: 1409)
  
Back to top button