день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Подорож (9 клас. Англійська мова)

Автор: Євстратенко Сергій Сергійович

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа №52

Тема уроку: Подорож
Мета уроку:
Дидактична мета: створити умови для застосування знань, умінь, навичок і здійснювати предметну компетентність в стандартній і нової ситуації.
Цілі за змістом:
Освітня: активізація вивчених лексичних одиниць і мовних зразків, створення умов для застосування знань, умінь, навичок в знайомої і нової навчальної ситуаціях.
Розвиваюча: розвивати навчально-інформаційні та комунікативні вміння і навички, розвивати пам’ять, спостережливість, логічне мислення.
Виховна: формувати інтерес до культури, історії і традицій країн, що вивчається, виховувати толерантність до іншомовної культури.
Практичні завдання уроку: розвивати вміння монологічного та діалогічного мовлення; розвивати навички читання; розвивати навички аудіювання, розвивати лексико-граматичні навички.
Тип уроку: Комбінований урок
Використовувані підручники і навчальні посібники: “Gateway” by David Spencer
Використовувана методична література: “Speaking Extra” Mick Gammidge
Обладнання, що використовується:  комп’ютер, мультимедійний проектор
Обладнання: презентації, відеофрагмент http://www.youtube.com/watch?v=nc8l0j6djZ0, картки для аудіювання та читання, письмо.

Завантажити: Подорож (9 клас. Англійська мова) + Сертифікат (Розмір: 321.0 KB, Завантажень: 266)