Конспекти уроків математики 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Дидактичні завдання з математики в 1 класі

Автор: Бідюк Юлія Вікторівна

Навчальний заклад: школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва

Дидактичні завдання з математики в 1 класі

Опрацьовуючи методику формування обчислювальних навичок у молодших школярів, необхідно звернути увагу на використання дидактичних ігор. Застосування ігор передусім має на меті зацікавити найбільш пасивну частину учнів, які рідко беруть участь у роботі на уроці під час традиційного його проведення.

Наприклад:

– Гра «Пропусти число». Учитель пропонує учням по черзі називати вголос у порядку зростання числа, починаючи з 0, 1, … причому числа, що починаються на 3, потрібно пропускати. Учень, який називає заборонене число, вибуває. Виграє той, хто залишився останнім. У грі можна змінювати правила залежно від теми, яка вивчається.

– Гра «Арифметичне доміно». Правила такі ж, як і у звичайного доміно, але з прикладами.

Гра «Нагодуй лелеченят». На жабках, бабках та метеликах – завдання-приклади. На гнізді з пташенятами – цифра. Вибрати і вкласти в гніздо приклад з відповіддю, що відповідає числу на гнізді.

– Гра «Пам’ятаю! Не пам’ятаю!» Запис тих табличних відповідей, що запам’ятала дитина, в одну колонку (з прикладом);  запис прикладу, відповідь якого ще не запам’яталася учневі, – у другу колонку.

Завантажити: Дидактичні завдання з математики в 1 класі + Сертифікат (Розмір: 318.6 KB, Завантажень: 1010)
Back to top button