день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Церемонія вручення атестатів та вручення нагород премії «Оскар» за шкільні досягнення

Автор: Перепелко Ірина Володимирівна

Навчальний заклад: Іванівська гімназія

Церемонія вручення атестатів та вручення нагород премії «Оскар» за шкільні досягнення

 (заставка № 1)

 Ведучий: Вітаємо всіх присутніх у цей чудовий вечір!!!

Ведуча: Щороку наш заклад випускає своїх вихованців у доросле життя, вручивши перепустку – атестат про загальну середню освіту. Але сьогодні наші випускники підуть з порогу рідної гімназії ще з однією почесною нагородою за свою діяльність під час клопіткого, виснажливого,  але одного з незабутніх періодів у своєму житті.

Ведучий: «Оскар», скажете ви, – то ж нагорода у галузі кіномистецтва! Так, а хіба шкільне життя не є мистецтвом, яке ми, вчителі, батьки і самі ж діти, постійно знімаємо то на відео, то на фото?

Ведуча: Усі 11 років ми з кожним класом знімаємо свій фільм. І яким він отримається, залежить від усіх учасників цього процесу.

Ведучий: Якою ж стала робота творчого колективу цьогорічних випускників, і за що вони сьогодні отримають перших у своєму житті «Оскарів»,  ми  і дізнаємося.

Завантажити: Церемонія вручення атестатів та вручення нагород премії «Оскар» за шкільні досягнення + Сертифікат (Розмір: 334.2 KB, Завантажень: 869)