Перший урокСценаріїФайли

Перший урок у 2 класі «Ми , діти твої , Україно » ( Урок-намисто)

Автор: Іванів Галина Володимирівна

Навчальний заклад: Підліснянська ЗОШ І ступеня

Тема : Перший урок у 2 класі «Ми , діти твої , Україно » ( Урок-намисто)

Мета: актуалізувати та поглибити знання учнів про рідний край: славне історичне минуле , державні та народні символи , Конституцію , визначних українців та героїв минулого та сучасності ; розвивати зв’язне мовлення , пам’ять , увагу , логічне мислення ; виховувати шанобливе ставлення до державної символіки , культурного та історичного минулого , повагу до героїв України , толерантне ставлення до представників національних меншин ; сприяти формуванню в  кожної дитини усвідомлення себе частинкою великого народу , розуміння важливості панування миру і злагоди в державі .

Обладнання : « намистинки » , географічна карта України , зображення державних та народних символів , Конституція , О. М. Бєліков « Перлини України » , О. Субтельний « Історія України » , портрети відомих українців , героїв Небесної сотні , учасників АТО , лампадка , комп’ютер .

(Класна кімната прикрашена синіми та жовтими кульками , на столі – вишита скатертина і букет калини , на дошці записано тему уроку та епіграф , учитель та учні вдягнені у вишиванки)

Завантажити: Перший урок у 2 класі «Ми , діти твої , Україно » ( Урок-намисто) + Сертифікат (Розмір: 322.1 KB, Завантажень: 11409)
Back to top button