день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Нехай нерозмежованою залишиться навіки! (сценарій виховного заходу, присвяченого Дню Соборності України, для учнів 8-9 класів )

Автор: Мусієнко Ольга Володимирівна

Навчальний заклад: Криворізька загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. № 32

Нехай нерозмежованою залишиться навіки!  (сценарій виховного заходу,  присвяченого Дню Соборності України,  для учнів 8-9 класів )

 Мета: виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

Завантажити: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! (сценарій виховного заходу, присвяченого Дню соборності України, для учнів 8-9 класів) + Сертифікат (Розмір: 336.7 KB, Завантажень: 66)
  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*