Методика викладання математикиУсі уроки з математикиФайли

Розвиток критичного мислення на уроках математики + Презентація

Автор: Кушнір Алевтина Михайлівна

Навчальний заклад: Хлібодарівський навчально-виховний комплекс Хлібодарівської сільської ради Волноваського району Донецької області

Розвиток критичного мислення на уроках математики.

Для чого потрібно розвивати критичне мислення?

Світ сьогодні наповнений дуже великою кількістю інформації. Люди, намагаючись іти в ногу із сучасністю, перебувають у соцмережах, читають велику кількість інформації у інтернеті, переглядають відео у ютубі та в кінцевому результаті , отримавши такий великий обсяг інформації, мають все це проаналізувати , зробити висновки, висловити свою думку із теми. А це нелегко. А як дитині опрацювати велику кількість інформації і вміло ії застосувати? Для цього потрібно розвивати критичне мислення. Яка асоціація з поняттям критичне мислення?  Вірно – критика. Критика – це аналіз, оцінка, судження про явища якої- небудь області людства. КМ – це здатність людини оцінити різні судження і робити висновки на основі доказів. Розвиток  КМ найбільш актуальний у часи інтенсивних соціальних змін. КМ треба розвивати і тренувати тому, що необдумані вчинки можуть призвести до негативних наслідків.

КМ можна розвивати різними способами: це запитувати , спостерігати , обговорювати різні аргументи. Наголошувати на тому, що інформацію, яку дитина отримує, треба спочатку проаналізувати, перш ніж перетворити у знання, треба проявляти повагу до співрозмовників, навіть тоді, коли вона не згодна  з її думками.

Завантажити: Розвиток критичного мислення на уроках математики + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.2 MB, Завантажень: 2696)
Back to top button