Нормативно - правове забезпечення фізичної культуриФізична культураФайли

Індивідуальна навчальна програма з фізичної культури 1-4 класи

Автор: Очаківський Ігор Анатолійович

Навчальний заклад: Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Індивідуальна навчальна програма з фізичної культури 1-4 класи

Довгострокова мета: зміцнення здоров’я, нормалізація розвитку, загартування, закалювання організму підвищення працездатності учня. Розширення функціональних можливостей систем організму шляхом цілеспрямованого розвитку основних фізичних якостей і природних здібностей. Вимкнення стресових ситуацій під час проведення занять фізичними вправами. Забезпечення достатньої для дитини рухової активності в умовах школи.

Учень оволодіває руховими вміннями і пов’язаними з ними знаннями, розвивають свої фізичні можливості і психічні функції. Від характеру фізичних вправ і методики їх застосування залежить корекційно-розвиваючий потенціал фізичного виховання. Його результативність визначається загальним впливом на удосконалення функціональної діяльності всіх систем організму дитини і поліпшенням його адаптаційних можливостей, а також спрямованим впливом на корекцію психічних процесів і нервово-м’язових механізмів з метою нормалізації їх розвитку.

Завантажити: Індивідуальна навчальна програма з фізичної культури 1-4 класи + Сертифікат (Розмір: 372.0 KB, Завантажень: 334)
Back to top button