Методичні рекомендації, календарне планування, програмиУсі уроки фізикиФайли

Розширене планування навчального матеріалу з фізики 10 клас

Автор: Букач Світлана Іванівна

Навчальний заклад: Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18

Розширене планування навчального матеріалу з фізики 10 клас

Зразок розширеного планування

Урок 1.

Тема: Природничі науки та світогляд сучасної людини. Зародження й розвиток фізики як науки. Роль фізичного знання в житті людини та суспільному розвитку. Теорія та експеримент, роль фундаментальних фізичних теорій. Фізичні моделі.

Мета: Познайомити учнів з основними етапами розвитку фізики як науки та переконати їх у значному впливі законів фізики на розвиток суспільства та науково-технічний прогрес. Показати роль теорії та експерименту у становленні фізики як науки. Продовжувати формування в учнів наукового світогляду. Виховувати любов до навколишнього світу, вміти його сприймати і насолоджуватися ним. Формувати інтерес до природничо-наукових знань.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Основний матеріал. Роль природничих наук у становленні наукового світогляду сучасної людини. Теорія як основа наукового дослідження. Фундаментальні фізичні теорії. Фізика – наука, що має експериментальну основу. Предметом фізики є вивчення найпростіших і водночас найзагальніших форм руху матерії.  Моделі можна розділити на фізичні (матеріальні) і уявні.

Фізичні моделі: геометрично подібні моделі та фізично подібні моделі.

Завантажити: Розширене планування навчального матеріалу з фізики 10 клас + Сертифікат (Розмір: 565.9 KB, Завантажень: 2159)
Back to top button