Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

67,4% українців підтримують зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

67,4% українців підтримують зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) як систему вступу до вишів, свідчать результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова спільно з Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва.

Зокрема, на запитання, чи підтримують респонденти зовнішнє незалежне оцінювання як систему вступу до вишів, 67,4% відповіли, що безумовно підтримують або швидше підтримують, 13,6% – безумовно не підтримують або швидше не підтримують, а 19% не змогли відповісти на запитання.

Також на запитання, чи згодні опитані з твердженням, що ЗНО ставить усіх у рівні умови, 68,6% відповіли, що згодні, 14,2% – не згодні, а 17,1% не змогли відповісти на запитання.

Крім того, на запитання, чи згодні респонденти з твердженням, що ЗНО зменшило рівень корупції під час вступу до вишів, 60,4% відповіли, що згодні з цим, 18,8% – не згодні, а 20,8% не змогли відповісти на запитання.

Дослідження проведено з 3 по 9 липня 2020 року методом інтерв’ю “віч-на-віч” за місцем проживання респондентів. Було опитано 2 022 респонденти віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, про терміни вступу на бакалавра, як відбуватимуться вступні іспити та творчі конкурсипро сертифікати ЗНОпро додаткові бали, про коригувальні коефіцієнти.

Back to top button