Виховні години 5-11 класКласному керівникуФайли

Літературно-музична композиція на тему “Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир” (9 клас) + Презентація

Автор: Данилюк Марія Михайлівна

Навчальний заклад: ЗОШ I-III cт. с.Торське Тернопільської області

Літературно-музична композиція на тему:

«Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир»

Мета. Розширити знання учнів про важливість миру на землі; виховувати гуманізм, патріотизм, любов до свого народу та повагу до людей;

показати учням масштаб небезпеки війни, яка загрожує людству, можливості людини і людства в її запобіганні; пояснити учням, що повага до гідності кожної нації – це основа інтернаціоналізму, ключ до розв’язання проблеми виживання людства; підвести учнів до усвідомлення зовнішньої політики української держави в зміцненні миру на планеті; сприяти формуванню у підлітків соціального оптимізму, віри в остаточну перемогу людського розуму і совісті; розкрити взаємозв’язок участі у відстоюванні миру й готовності до захисту рідної України.

Обладнання: Сцена святково прикрашена вишитими рушниками, соняхами. Зал святково прибраний яскравими жовто-блакитними кульками, класичні твори для музичного супроводу заходу, гірлянда з голубів, вирізаних із картону, стіл, на якому глобус, образ Матері Божої, свічка.

На стінах прикріплено плакати «Мир усім дітям планети!», «Хай усміхаються діти!»,

«Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир».

Виступ супроводжується показом слайдів.

 

Завантажити: Літературно-музична композиція на тему "Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир" (9 клас) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 4.1 MB, Завантажень: 948)
  
Back to top button