день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Методичний кейс молодого педагога «Шлях до майстерності»

Автор: Лукащук Ольга Святославівна

Навчальний заклад: ЗОШ І-ІІІ ступеня смт.Торчин

Методичний кейс молодого педагога «Шлях до майстерності»

У методичних рекомендаціях представлена орієнтовна схема роботи  молодого педагога. Низка анкет , які пропонуються, допоможуть в атмосфері довіри провести індивідуальну бесіду з учителем, виявити труднощі в роботі, побачити перспективу.

Запропоновані матеріали для проведення практичних і теоретичних занять: пам’ятки, поради, зразки самоаналізу уроку, орієнтовний план самоосвіти.Матеріали в організації виховної роботи можуть творчо використовуватись як керівниками закладів, так і вчителями-наставниками, а  молодим спеціалістам допоможуть швидше адаптуватися до умов шкільного життя.

Посібник пропонований директору школи, заступнику директора школи, вчителям, а також усім тим, хто бажає стати справжнім майстром педагогічної праці – орієнтовано на розкриття основних підходів до управління процесом адаптації молодих вчителів.

Завантажити: Методичний кейс молодого педагога «Шлях до майстерності» + Сертифікат (Розмір: 2.7 MB, Завантажень: 493)