СценаріїСценарії 8 БерезняФайли

Сценарій свята 8 Березня

Автор: Пироженко Світлана Олександрівна

Навчальний заклад: Вітівський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-II ступенів”Чигиринської районної ради Черкаської області

Сценарій свята 8 Березня.

Веснянка 4 клас

Ведучий 1:  Добрий день дорогі друзі, шановні жінки та дівчата!

Ведучий 2: Зі святом вас! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності 8 Березня!

Ведучий 1: Березень – це початок тепла, краси та кохання.

Ведучий 2: І тому, не випадково, перше свято весни – День жінок. Все найпрекрасніше, що є в світі пов’язано з вами, жінки.

Ведучий 1: Дорогі жінки! Ви поєднали в собі все: і теплоту душі, і ніжність, і гармонію витонченості, жіночності.

Ведучий 2: 8 Березня. Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі. Мама… Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі. А мамина колискова звучить найніжнішою музикою, навіть тоді, коли посрібляться її скроні. Не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері.

Ведучий 1: Мати – корінь життя, та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ все ясніше. Міцно тримає жінка свічку життя, затуляючи її тендітний вогник від подихів вітру, подиху зла. Хай же буде на Землі довіку прославлена в хорошій пісні Ваша материнська любов.

Сценарії свята 8 Березня на сайті “Шкільне життя”

Back to top button