Здоров'яХарчування

5 здорових звичок, які потрібно прищепити собі якомога швидше

Невеликі зміни в способі життя і харчуванні допоможуть вам стати здоровим.

Позбутися від шкідливих звичок недостатньо – їх ще потрібно замінити корисними. Фахівці з харчування дають рекомендації, які допоможуть зміцнити імунітет і відчувати себе енергійним і повним сил, пише Huffington Post .
Здорова їжа - Шкільне життя
ЗВИКАЙТЕ ЇСТИ СИДЯЧИ ЗА СТОЛОМ

Так ви з’їсте менше, а їжа засвоїться краще, ніж якщо ви будете жувати бутерброд на ходу або лежачи перед телевізором. Також дієтологи радять не їсти продукти із загальної пачки або банки, а класти собі порцію в окрему тарілку. Так, наприклад, ви з’їсте набагато більше горішків, якщо будете їсти прямо з пачки, ніж якщо покладете собі жменю на тарілочку.

ПИЙТЕ ВОДУ ЗАМІСТЬ «РІДКИХ КАЛОРІЙ»

Деякі люди стверджують, що чисто фізично не можуть пити просту воду у великій кількості, що це огидно і навіть викликає у них нудоту. Замість води вони п’ють соки, газовану воду, каву і чай. На думку фахівців, пиття води – це питання звички, яку можна виробити. Поставте на робочому столі пляшку з простою водою, але без кришечки. Робіть маленькі глотки щопівгодини.

РЕТЕЛЬНО ПЕРЕЖОВУЙТЕ ЇЖУ

Коли ви ретельно пережовуєте їжу, думаєте про її смак, дивіться на неї, відчуття насичення приходить набагато швидше, вітаміни і цінні речовини засвоюються краще. Це допомагає виробити усвідомлене ставлення до харчування.

ВИКИДАЙТЕ НЕДОЇДКИ

Якщо ви щось не доїли, негайно відправте це у відро для сміття, інакше спокуса відправити зайвий шматочок в рот, навіть якщо почуття голоду вже немає, переслідуватиме вас. Заведіть звичку готувати на один раз і точно розраховувати кількість їжі, яку збираєтеся з’їсти.

РОЗПІЗНАВАЙТЕ ПОМИЛКОВЕ ВІДЧУТТЯ ГОЛОДУ

Перед тим як щось покласти в рот, заведіть звичку питати у себе «а чи дійсно я голодний, або мені просто нудно / сумно / тривожно?» Уявіть корочку чорного хліба або зелене яблуко – якщо ви готові з’їсти їх, значить, голод, швидше за все, справжній. Якщо ні, знайдіть інший спосіб впоратися з тривогою або поганим настроєм.

Шкільне життя

Back to top button