Здоров'яПсихологія

5 ознак того, що ви занадто багато працюєте

Вчені з університету штату Джорджія (США) попереджають, наскільки небезпечно напружувати організм надміру.

Наслідки надмірних навантажень на роботі можуть бути плачевними: стрес , втома, емоційне вигорання, депресія, ослаблений імунітет – і це тільки початок. То де ж пролягає ця тонка грань між виконанням робочих обов’язків і трудоголізмом? Автор дослідження Малісса Кларк називає основні ознаки надмірного захоплення роботою, пишуть Fox News .

ВИ ВІДЧУВАЄТЕ ПОЧУТТЯ ПРОВИНИ ЗА ВИХІДНІ

Якщо час, проведений поза офісом, здається вам змарнованим, і ви думаєте, які справи могли б завершити, то ви явно одержимі роботою. Згідно з дослідженнями німецьких вчених, люди, які в неробочий час повністю відволікаються від роботи, потім показують набагато більшу продуктивність, ніж ті, хто не вміє відпочивати.

ВИ НЕ ВСТИГАЄТЕ ЗАВЕРШУВАТИ ПОЧАТЕ

Вам може здаватися, що якби в добі було більше годин, то ви б все встигали, проте це ілюзія. Вчені довели, що люди, які працюють довше, встигають зробити менше, тому що витрачають час нераціонально. Виправити ситуацію допоможе список справ. Заведіть звичку складати його щоранку і не переходити від однієї справи до іншого, поки не завершите розпочате.

У ВАС ПАДАЄ ГОСТРОТА ЗОРУ

Погіршення зору – перший тривожний дзвіночок і сигнал того, що ваш організм відчуває непомірні навантаження. Робіть гімнастику для очей, в обідню перерву прогуляйтеся на вулиці, перестаньте затримуватися після роботи.

РІДНІ СКАРЖАТЬСЯ НА БРАК ВАШОЇ УВАГИ

Дуже легко не звертати уваги на скарги дружини з приводу пропущеного вечері, проте що якщо вона права? Що якщо ви зовсім забули про те, що крім ролі, яку ви граєте на роботі як співробітник, вам ще відведена роль чоловіка, батька і глави сімейства?

ВИ ЙДЕТЕ З ОФІСУ ОСТАННІМ

Якщо ви затримуєтеся на роботі, значить ви не встигаєте виконувати доручення за вісім годин робочого часу. Так відбувається або тому, що у вас дуже велике навантаження, або тому що ви неефективно використовуєте робочий час.

Шкільне життя

Back to top button