день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Зростання магнатського землеволодіння. Поширення фільварків. Розвиток товарного виробництва. Міста. Становище селян та міщан (8 клас. Історія України)

Автор: Кисельова Ольга Ярославівна

Навчальний заклад: Заверещицький НВК “Берегиня”

Тема:Зростання магнатського землеволодіння. Поширення фільварків.  Розвиток товарного виробництва. Міста. Становище селян та міщан.

Очікувані результати

Учні повинні вміти:

  • Показувати на карті воєводства Речі Посполитої на українських землях та територіальні зміни, що відбулися за зазначеного періоду;
  • Визначати особливості соціально-економічного та політичного становища українців у першій половині ХVІІ ст. ;
  • Встановлювати причини й наслідки поширення фільваркових господарств;
  • Характеризувати розвиток українських міст в першій половині ХVІІ ст.

Учні повинні знати:

  • Шляхи зростання магнатського володіння на українських землях;
  • Поняття фільварок,покозачення.

Обладнання:  Власов В. С. Історія України. 8 клас: Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. / В. С. Власов,- Київ «Генеза» 2008,  історична карта,  Атлас з історії України (ХVІ – ХVІІ ст. ) 8 клас.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань

Конспекти уроків історії України на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Зростання магнатського землеволодіння. Поширення фільварків. Розвиток товарного виробництва. Міста. Становище селян та міщан (8 клас. Історія України) + Сертифікат (Розмір: 326.1 KB, Завантажень: 487)