ФайлиШкільному психологу

Корекційно-відновлювальне та розвивальне заняття «Зроби акцент на позитив»

Автор: Янчук Тетяна Василівна

Навчальний заклад: Безіменський ЗНВК І-ІІІ ступенів “Школа-дитячий садок”

Корекційно-відновлювальне та розвивальне заняття «Зроби акцент на позитив»

«Життя цілком, у всіх його аспектах – це музика; і реальне духовне досягнення -налаштувати самого себе на гармонію цієї  досконалої мелодії» Хазрат Інайят Хан.

Формування умінь та навичок учнів протистояти життєвим труднощам, контролювати та покращувати свій емоційний стан як засіб запобігання суїцидальних проявів

Мета: збереження психічного здоров’я дітей і попередження емоційних розладів, вироблення конструктивних способів дії у важких ситуаціях, опанування прийомів, що дозволяють упоратися із зайвим хвилюванням, тривогою, допомогти дітям навчитися управляти власними емоціями, почуттями, контролювати емоційні реакції та регулювати їх, знаходити адекватні способи вираження почуттів і емоцій.

Коли людина залишається наодинці зі своєю проблемою, то проблема постає непомірно великою і нерозв’язною. Зважаючи на загрозу кризового психоемоційного стану для будь-якої дитини у сучасному  агресивному світі, слід заздалегідь налаштувати підлітків на доцільність пошуків допомоги в разі виникнення обтяжливих особистих проблем.

Під час заняття дитина має усвідомити, що між думками, почуттями й поводженням існує зв’язок, який сприяє інтуїтивному прагненню до встановлення внутрішнього балансу, гармонії життя у згоді із самим собою і світом.

Завантажити: Корекційно-відновлювальне та розвивальне заняття «Зроби акцент на позитив» + Сертифікат (Розмір: 336.8 KB, Завантажень: 75)
  
Back to top button