Виховні години 5-11 класКласному керівникуФайли

Права дитини (5-9 класи. Виховна година)

Автор: Юрчак Марта Михайлівна

Навчальний заклад: Комунальний заклад Байковецька ЗОШ І-ІІ ступенів Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Тема. Права дитини

Аргументація. Виховна година проводиться з метою виховання у підростаючого покоління громадян поваги до Закону і Права, відповідальності за свої вчинки, формування громадянської позиції та розуміння важливості дотримання конституційних та правових норм у повсякденному житті.

Мета. Ознайомити дітей із правами, що гарантуються законом, сприяти формуванню правового світогляду, системи теоретичних поглядів на права дитини, формувати активну позицію дітей щодо реалізації себе та своїх прав у житті, правову свідомість. Розвивати логічне мислення, інтерес до правових знань, навички самореалізації і самовиховання. Виховувати пошану до законів України, вчити користуватися своїми правами. Розвивати логічне мислення, інтерес до правових знань, навички самореалізації і самовиховання. Розширити знання учнів про основні положення Декларації та Конвенції із захисту прав дитини. Розвивати культуру дітей, ввічливість, чесність, людяність. Виховувати дисциплінованість, повагу до товаришів.

Обладнання та матеріали: ребус, відео «Права дитини», відео «Порушення прав дітей», інтерактивна вправа у LearningApps.org, тест «Чи знаєте Ви свої права», таблиця ЗХД, буклет, персональні комп′ютери.

Форма уроку: просвітницько-правовий тренінг.

Тип уроку: інтегрований.

Завантажити: Права дитини (5-9 класи. Виховна година) + Сертифікат (Розмір: 3.7 MB, Завантажень: 5039)
Back to top button