Конспекти уроків англійської мови 11 класКонспекти уроків української мови 11 класУсі уроки англійської мовиУсі уроки української мови та літературиФайли

Бінарне заняття в 11 класі з української та англійської мови: Види простих речень. Famous People

Автори: Процик Галина Василівна, Куца Світлана Іванівна

Навчальний заклад: ВП НУБіП України “Бережанський агротехнічний коледж”

Бінарне заняття в 11 класі з української та англійської мови: Види простих речень. Famous People

Мета заняття:

Навчальна: повторити та узагальнити знання студентів про види простих речень, поділ речень на двоскладні та односкладні, поширені та непоширені, повні і неповні, з’ясувати рівень засвоєння ними вказаної теми.

Розвиваюча: розвивати логічне мислення, пам’ять, вміння використовувати здобуті знання на практиці, формувати навички самостійної роботи, уміння знаходити й розрізняти го­ловні та другорядні члени речення, удосконалювати навич­ки роботи в групі, творчі здібності.

Виховна: виховувати чемну поведінку, любов і повагу до славного минулого народу, його історії, інтерес до української мови, пісні, культуру усного мовлення студентів.

Objectives:

-to revise the vocabulary on the topic “Famous People”;

– to develop students’ listening, speaking and reading skills;

– to enhance students’ cognitive abilities and memory;

– to cultivate students’ aesthetic taste and bring students closer to the world of music.

Вид заняття: комбіноване із використанням інтерактивних прийомів на заняттях з мови (закріплення знань, умінь та навичок; перевір­ка й облік здобутих знань з теми «Види простих речень»; виявлення творчих здібностей студентів).

Міжпредметні зв‘язки: українська література, етнографія,

Методичне забезпечення: підручник, тести, опорна таблиця «Види односкладних речень», перфокартки із завданням, тексти творчих робіт студентів, заготовки для колективних робіт, плакат, роздаткові картки, проектор.

Equipment:text-books (Enterprise 2, Express publishing), cards, slides, pictures, video

Завантажити: Бінарне заняття в 11 класі з української та англійської мови: Види простих речень. Famous People + Сертифікат (Розмір: 363.8 KB, Завантажень: 225)
Back to top button