ФайлиШкільному психологу

Молодіжний сезам для учнів 10-11 класу «Моя формула щасливого майбутнього»

Автори: Бікулова Анна Володимирівна, Молчанова Ірина Василівна

Навчальний заклад: Чернеччинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М. В. Пилипенка Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області

Молодіжний сезам для учнів 10-11 класу «Моя формула щасливого майбутнього»

Мета: розкрити глибину розуміння поняття «щастя» кожного з учасників, формувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії і самостійного дорослого життя; виявити здібності учнів до запропонованих професій та загальних ціннісних орієнтирів у житті; сприяти формуванню особистісних якостей учнів: цілеспря­мованості, ініціативності, розсудливості; розвивати творчі здібності учнів, пізнавальні інтереси старшокласників, розвивати здібності до самоаналізу; сприяти вихованню віри в себе і в свої можливості, розвитку творчої активності, наполегливості у досягненні мети.

Завдання: допомогти старшокласникам визначитися з вибором професії для свого майбутнього, сфери для самореалізації і навести орієнтири для створення сім’ї, вибору партнера по життю.

Обладнання: мультимедійна установка, ноутбук, презентація, вислови про щастя, ціннісні орієнтири записані на ватмані, ватмани для вправ, стікери, маркери.

Завантажити: Молодіжний сезам для учнів 10-11 класу «Моя формула щасливого майбутнього» + Сертифікат (Розмір: 405.6 KB, Завантажень: 177)
Back to top button