СценаріїСценарії випускного вечораСценарії Останнього дзвоникаСценарії Першого дзвоникаФайли

Збірка сценаріїв “Яскраві миті шкільного життя”

Автор: Ставицька Валентина Миколаївна

Навчальний заклад: Просянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Збірка сценаріїв “Яскраві миті шкільного життя”

                                                     ВСТУП

Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту, особливий взаємозв’язок між інтелектуальним життям особистості і проявом її сил в активній діяльності.

В.О. Сухомлинський

Системний підхід до організації виховної роботи в школі припускає створення річного циклу шкільних традицій, які включають в себе комплексні заходи, що проходять у шкільному колективі протягом року. Головною структурною одиницею в них є класний колектив, якому надається можливість творчої самореалізації, достатня свобода вибору змісту і форми участі в загальній справі.

В організації та проведенні свят, як правило, бере участь весь колектив, вчителі, батьки. Така співпраця є чудовою нагодою для неформального спілкування між дітьми та дорослими. Кожен учасник святкового дійства може проявити себе і як виконавець, і як організатор. Створення сценарію є обов’язковим етапом у проведенні свят, але це не означає, що потрібно повністю слідувати готовому тексту. Сценарій – передусім ідея, каркас, на який потім буде покладена жива тканина дійства. Не варто дослівно вивчати прозові репліки дійових осіб, і тоді імпровізація більш доречна. Дуже важливо розподілити обов’язки у творчому колективі.

Свято означає таку організацію дозвілля учнів, яка ґрунтується не лише на сприйнятті, а й на активній дії: свято пов’язане з найрізноманітнішими  формами самовираження, які включають позитивне ставлення до тих чи інших дат, подій, традицій. Під час свята відбувається багатогранний вплив па особистість учня шляхом включення його в різноманітні види ді­яльності та оптимального використання засобів. Органічне поєднання цих ознак забезпечує духовне зростання та цілісне формування особистості школяра, ефективність свята за­галом. Дитяче свято — своєрідна форма самовираження і духовного збагачення дитини. Воно покликане сприяти пізнанню юними світу, формувати їхній світогляд, зміцнювати моральні принципи, прищеп­лювати топкі естетичні смаки. Творення свята — мистецтво.

Цей посібник містить сценарії традиційних  свят, які допоможуть вам зробити шкільні урочистості цікавими та оригінальними.

Сценарії випускного вечора на сайті “Шкільне життя”

Сценарії Останнього дзвоника на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Збірка сценаріїв "Яскраві миті шкільного життя" + Сертифікат (Розмір: 1.9 MB, Завантажень: 5930)
Back to top button