Конспекти уроків англійської мови 5 класУсі уроки англійської мовиФайли

Ukraine is our Motherland (5 клас. Англійська мова) + Презентація

Автор: Єфіменко Тетяна Володимирівна

Навчальний заклад: Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням Краматорської міської ради

Ukraine is our Motherland

Анотація

Даний матеріал – це авторська методична розробка уроку з теми «Ukraine is our Motherland» (за підручником А.М. Несвіт 5 клас).

Це підсумковий інтегрований урок англійської мови та українознавства за типом розвитку мовленнєвих навичок учнів та узагальнення матеріалу з даної теми. Він  включає в себе активізацію вживання граматичних структур Present Simple шляхом виконання різноманітних вправ та організацію усного мовлення учнів з використанням  активної лексики з теми.

Основна мета уроку – навчити учнів вживати лексичний матеріал з теми в мовленні на рівні слова, фрази та понадфразової єдності; сприяти  поширенню загального та країнознавчого кругозору учнів, а також виховувати відчуття патріотизму та любові до рідної землі.

Даний урок включає всі необхідні етапи

Протягом  уроку учні відпрацьовують навички роботи з  інтерактивною дошкою.

Очікуваний результат. Наприкінці уроку учні повинні скласти монологічне повідомлення з теми, вживаючи лексичні одиниці з теми та, висловлюючи свої власні думки.

Завантажити: Ukraine is our Motherland (5 клас. Англійська мова) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.4 MB, Завантажень: 865)
Back to top button