день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Ukraine is our Motherland (5 клас. Англійська мова) + Презентація

Автор: Єфіменко Тетяна Володимирівна

Навчальний заклад: Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням Краматорської міської ради

Ukraine is our Motherland

Анотація

Даний матеріал – це авторська методична розробка уроку з теми «Ukraine is our Motherland» (за підручником А.М. Несвіт 5 клас).

Це підсумковий інтегрований урок англійської мови та українознавства за типом розвитку мовленнєвих навичок учнів та узагальнення матеріалу з даної теми. Він  включає в себе активізацію вживання граматичних структур Present Simple шляхом виконання різноманітних вправ та організацію усного мовлення учнів з використанням  активної лексики з теми.

Основна мета уроку – навчити учнів вживати лексичний матеріал з теми в мовленні на рівні слова, фрази та понадфразової єдності; сприяти  поширенню загального та країнознавчого кругозору учнів, а також виховувати відчуття патріотизму та любові до рідної землі.

Даний урок включає всі необхідні етапи

Протягом  уроку учні відпрацьовують навички роботи з  інтерактивною дошкою.

Очікуваний результат. Наприкінці уроку учні повинні скласти монологічне повідомлення з теми, вживаючи лексичні одиниці з теми та, висловлюючи свої власні думки.

Завантажити: Ukraine is our Motherland (5 клас. Англійська мова) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.4 MB, Завантажень: 118)