Виховні години 5-11 класКласному керівникуФайли

Зроби свій вибір: здоров’я чи примарна насолода (10 клас. Виховна година)

Автор: Чайло Валентина Михайлівна

Навчальний заклад: Бердичівський коледж промисловості, економіки та права

Тема «Зроби свій вибір: здоров`я чи примарна насолода»

Мета. З’ясувати сутність понять «здоров’я» та «здоровий спосіб життя»; поглибити знання, уміння і навички здорового способу життя підлітків з метою попередження небезпечної поведінки; розвивати вміння роботи в групах; виховували толерантне ставлення один до одного. Поглибити поняття здоров’я, визначити значення усіх складових і факторів здоров’я, вчитися усвідомлювати основну мету здорової людини – повноцінне життя як громадянина, становлення цілісної, свідомої, духовно багатої особистості. Розвивати прагнення берегти своє здоров’я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя.

Епіграф. «Що за дивовижне творіння – людина! Шляхетна розумом! Безмежна в своїх здібностях, обличчях і рухах! Точна і чудова в дії! Краса Всесвіту!» (В.Шекспір).

Головна цінність суспільства – життя і здоров’я людини. Державний курс освітньої політики України зорієнтований на пропаганду здорового способу життя. Ще в 4ст. до н.е. Демокріт висловив таку думку: «Люди вимолюють своє здоров’я у богів. Їм невідомо, що вони самі можуть впливати на своє здоров’я».

– Як ви розумієте цей вислів?

– Чи всі люди на землі мають міцне здоров’я?

План виховної години

  1. Бути здоровим – це як?
  2. Складові здорового способу життя.
  3. Дев`ять кроків до здоров`я.
  4. А хто не з нами?
  5. Шкідливі звички.
  6. Наші захоплення.
Завантажити: Зроби свій вибір: здоров'я чи примарна насолода (10 клас. Виховна година) + Сертифікат (Розмір: 376.1 KB, Завантажень: 1570)
Back to top button