Конспекти уроків інформатики 10 класКонспекти уроків інформатики 11 класУсі уроки інформатикиФайли

Комплексна контрольна робота з предмета «Інформаційні технології»

Автор: Коваленко Вікторія Григорівна

Навчальний заклад: Державний навчальний заклад “Бердянський центр професійно-технічної освіти”

Рецензія на комплексну контрольну роботу з предмета «Інформаційні технології»  розроблену викладачем інформаційних технологій  Коваленко Вікторією Григорівною для здобувачів освіти державного навчального закладу «Бердянський центр професійно-технічної освіти»

Завдання для комплексної контрольної роботи складено у відповідності до програми з предмета «Інформаційні технології» Державного стандарту за професією 7141 Маляр, 7133 Штукатур та 7132 Лицювальник-плиточник.

Комплект контрольних робіт включає 25 рівноцінних за складністю  та обсягом варіантів завдань та охоплює усі теми навчального матеріалу з предмету.

Завдання кожного варіанту за ступенем складності поділяються на чотири рівні:  початкового, середнього, достатнього та високого рівня.

У початковому рівні запропоновано три завдання (1-3) на вибір однієї правильної відповіді з кількох запропонованих.

Середній рівень роботи містить три завдання (4-6), де в 4,5 завданнях потрібно Доповнити речення, а в 6 завданні потрібно дати відповідь на питання.

Завдання достатнього рівня роботи містить 2 питання (7,8), на які потрібно вибрати правильні відповіді з кількох запропонованих, причому правильних відповідей може бути від 2-х до 5-ти. Правильна повна відповідь на кожне з цих питань оцінюється в 1,5 бали.

Високий рівень містить одне завдання (9) для успішного виконання якого він повинен надати творчу відповідь на питання. При оцінюванні цього завдання ураховуються уміння аналізувати, синтезувати, порівнювати, абстрагувати, класифікувати, узагальнювати, робити висновки тощо

Для отримання оцінки вищого рівня здобувач освіти зобов’язаний виконати завдання нижчих рівнів.

Результати виконання завдань оцінюються за 12- бальною системою.

Термін виконання завдань становить 1 год.

Завдання комплексної контрольної роботи дають можливість встановити рівень володіння учнями знаннями із предмету, уміння використовувати теоретичні знання у практичній діяльності, під час розв’язання завдань різного ступеня складності, уміння робити висновки та узагальнення, дозволяють виявити рівень розумових здібностей здобувачів освіти.

Завдання складені професійно грамотно, відповідно до методичних вимог.

Завантажити: Комплексна контрольна робота з предмета «Інформаційні технології» + Сертифікат (Розмір: 601.3 KB, Завантажень: 156)
Back to top button