Конспекти уроків англійської мови 10 класУсі уроки англійської мовиФайли

Мультимедійний інтегрований урок-подорож географії та англійської мови у 10 класі “English-speaking countries. Англомовні країни”

Автор: Гриценко Дар`я Олександрівна

Навчальний заклад: Луганський обласний військовий ліцей-інтернат

Тема : English-speaking countries. Англомовні країни.

Мета інтегрованого уроку: формування і закріплення системи знань і вмінь ліцеїстів про aнгломовні країни; формування уявлень про країни через набуті знання; вивчення нових лексичних одиниць, промисловості та сільського господарствa регіону Великої Британії; реалізація інтелектуальних здібностей ліцеїстів; розвиток соціалізації ліцеїстів шляхом інтеграції шкільних предметів: географії та англійської мови.

Задачі уроку:

освітні: забезпечити засвоєння знань ліцеїстів про географічне положення, природні умови та ресурси, населення, економіку регіону Великої Британії та міжнародні зв’язки англомовних країн; формувати комунікативні вміння, здібність працювати колективно і в парах.

 розвиваючі: розвивати дослідницькі, творчі здібності ліцеїстів; вміння вилучати корисну інформацію з нового матеріалу; розвивати інтерес ліцеїстів до роботи на інтегрованих уроках.

 виховні: розвивати почуття толерантності до інших країн, виховувати загальну культуру, естетичне сприйняття оточуючого, створити умови для реальної самооцінки ліцеїста, реалізації його як особистості.

 Тип уроку: бінарний урок з використанням інтерактивних методів, мультимедійного обладнання; урок – подорож.

Вид уроку: інтегрований (географія та англійська мова )

Методи та прийоми: робота в групах, створення проекту, Kahoot.

Обладнання: стінна географічнa картa, географічні атласи,роздатковий матеріал, опорний матеріал до уроку, презентація з теми, аудіозапис вірша Р. Бернса “My Heart’s in the Highlands”.

 Міжпредметні зв’язки: «Історія, географія, фізика, зарубіжна література»

Завантажити: Мультимедійний інтегрований урок-подорож географії та англійської мови у 10 класі "English-speaking countries. Англомовні країни" + Сертифікат (Розмір: 1.9 MB, Завантажень: 286)
Back to top button