Конспекти уроків англійської мови 5 класУсі уроки англійської мовиФайли

Ukraine is a European Country (5 клас. Англійська мова)

Автор: Носенко Ольга Олександрівна

Навчальний заклад: Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Надія” Чернігівської районної ради Запорізької області

Тема. Around Great Britain and Ukraine.

Підтема. Ukraine is a European Country.

Практична мета. Повторити й закріпити лексичний матеріал теми. Формувати навички роботи з текстом. Активізувати вживання означеного артикля “the” з географічними назвами. Навчати зв’язно висловлювати свою думку. Удосконалювати вміння працювати в групі, парі. Практикувати учнів у діалогічному мовленні.

Освітня мета. Формувати уявлення учнів про Європейські країни; розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча мета. Розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів. Розвивати культуру спілкування під час ведення діалогу. Розвивати здатність мовного самоконтролю.

Виховна мета. Виховувати любов до своєї країни, її традицій. Виховувати почуття патріотизму, повагу до державних символів. Формувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови, зацікавленість у розширенні своїх знань, досягненні успіху кожного співучасника творчого процесу та його максимальної самореалізації.

Тип уроку. Урок засвоєння нових знань.

Обладнання. Підручник, карти України та Великобританії, роздавальний матеріал для роботи в групах (HO1), письма “Filling in the chart” (HO2).

Завантажити: Ukraine is a European Country (5 клас. Англійська мова) + Сертифікат (Розмір: 333.8 KB, Завантажень: 666)
Back to top button