Здоров'я

4 способи натурального відбілювання зубів

Не всі можуть дозволити собі професійне відбілювання у стоматолога: це не тільки дорого, але і ризиковано. На щастя, сьогодні є безліч методів, що допомагають відновити білосніжну посмішку більш природним шляхом.

Гігієна перш за все. Це перше правило, дотримання якого вже половина успіху. Потрібно регулярно чистити зуба і полоскати рот після їжі, щоб позбутися від шкідливих бактерій, що викликають не тільки зміну кольору, але і карієс.

Полуниця для відбілювання. Ця соковита ягода – джерело вітамінів, а ще й непогана «зубна паста». Фермент яблучної кислоти, що входить до складу полуниці, дуже корисний для відбілювання зубів . Розітріть кілька ягід і нанесіть їх на зуби, проте не перестарайтеся – яблучна кислота при тривалому контакті з зубами може і нашкодити.

Білизну поверне кухонна сода. Тут все досить просто – соду слід наносити на поверхню зубів за допомогою зубної щітки або ватки. Але не перестарайтеся, щоб не пошкодити емаль.

Перекис водню відбілити не тільки волосся, але і зуби. Для цього потрібно взяти витку або марлю і змочити її в перекису, акуратно поклавши на зовнішню поверхню зубів. З перекисом також слід бути гранично обережними, щоб не травмувати зубну емаль.

Back to top button