Позаурочна робота з англійської мовиУсі уроки англійської мовиФайли

Позакласний захід з англійської мови для учнів 9 класу “Sweet Swan of Avon” ( І знову про Шекспіра)

Автор: Манаскіна Марина Віталіївна

Навчальний заклад:Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Позакласний захід з англійської мови для учнів 9 класу “Sweet Swan of Avon” ( І знову про Шекспіра)

Цілі заходу:

Навчальна: систематизувати лексичний матеріал по темі “Творчість Вільяма Шекспіра”. Розвивати навички усного мовлення; вдосконалення навичок аудіювання та монологічного мовлення, розвиток навичок виразного читання. Вчити учнів спілкуватися між собою в різноманітних  ситуаціях.

Освітня: розширити та поглибити знання учнів з даної теми. Розширити світогляд учнів про країну, мову якої вони вивчають.

Розвиваюча: даний  урок передбачає реалізацію розвиваючої цілі через створення ряду різноманітних ситуацій, що передбачають застосування вміння дітей спілкуватися англійською мовою. Діти мають можливість продемонструвати свої кращі здобутки не тільки в англійській мові, але і в музиці.

Виховна: виховувати в учнів повагу до традицій свого народу та традицій народів світу, шанобливе ставлення до світових духовних надбань, розвивати добропорядні стосунки між учнями, вміння співпрацювати у колективі та поважати роботу вчителя.

Обладнання:

  • класна кімната, звільнена в середині від парт та стільців.
  • на дошці портрет Вільяма Шекспіра з роками його життя.
  • художньо-оформлений напис – назва уроку «Sweet Swan of Avon».
  • тематичний набір малюнків, які освітлюють життя Вільяма Шекспіра.
  • записи пісень Річі Блекмора із його концерту «In the shadow of the Moon».
  • програвач.
Завантажити: Позакласний захід з англійської мови для учнів 9 класу “Sweet Swan of Avon” ( І знову про Шекспіра) (Розмір: 1.1 MB, Завантажень: 171)
  
Back to top button