ФайлиШкільному психологу

Заняття з елементами тренінгу для вчителів «Все в твоїх руках!»

Автор: Нікуліна Тетяна Олексіївна

Навчальний заклад: Гімназія Новокаховської міської ради

Заняття з елементами тренінгу для вчителів «Все в твоїх руках!»

 Щасливий той, хто вважає себе щасливим.

 Г.Філдінг

Актуальність: сучасні вимоги до професії вчителя дуже високі, він повинен все знати, у всьому розбиратися, бути краще і досконаліше звичайного нормального людини. Але в тому-то і проблема, що вчитель – звичайна людина. Є вчителі, які, прагнучі бути схожими на ідеальний зразок, відчайдушно намагаються за життя «піднестися на небо» і болісно при цьому обламують крила. Але основне завдання будь-якого вчителя – стати щасливим самому і створити умови, що дозволяють рухатися по шляху до щастя і його учням, так як тільки в таких умовах учитель може отримати повну можливість самовиражатися, а школярі можуть дійсно чогось навчитися.

Мета: сприяти  формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини,  формувати вміння працювати в команді; глибше засвоїти поняття «щастя» та сприяти розвитку унікального вміння володіти ним.

Матеріали: афоризм, записані на ватмані  правила роботи в групі, ватмани для вправ, плакат «Скринька щастя»,  плакат «Скринька успіху», стікери, маркери,  олівці або фломастери, папір А4.

Тривалість заняття: 1 година 40 хв.

Завантажити: Заняття з елементами тренінгу для вчителів «Все в твоїх руках!» (Розмір: 346.2 KB, Завантажень: 1193)
Back to top button