Конспекти уроків правознавстваКонспекти уроків правознавства 9 класФайли

Тема: Що таке права і свободи людини. Загальна декларація прав людини (9 клас. Правознавство)

Автор: Бойко Рита Миколаївна

Навчальний заклад: Хлібодарівський НВК

Тема:  Що таке права і свободи людини. Загальна декларація прав людини. Види прав і свобод людини. Конвенція ООН про права дитини. Як захищаються права і свободи  людини в Україні й світі

 Мета: дати уявлення про поняття «права і свободи людини», міжнародні документи з прав людини і прав дитини; розвивати вміння тлумачити поняття «права і свободи людини», описувати види прав і свобод людини і наводити приклади; аналізувати зміст окремих статей Загальної декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини, орієнтуватись у нормативних документах; виховувати патріотизм до рідної держави та толерантне ставлення до оточуючих.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Форма проведення:  урок з використанням сервісів web 2.0.

Обладнання: відео, мультимедійне обладнання, тексти правових документів, підручник, Інтернет, гаджети, сервіси  web 2.0 та ін.

Навчально-методичне забезпечення:
1. «Усі уроки «Правознавство. Практичний курс». 9 клас»
2. Книга «Правознавство 9 клас. Дидактичні матеріали до курсу»

3. Садкіна В.І. 101 цікава педагогічна ідея. Як зробити урок. – Х. : Вид. група «Основа», 2008. – 88 с. – (Серія «Золота педагогічна колекція»)

4. Практична педагогіка. 99 схем і таблиць / автори-уклад. Н. П. Наволокова, В. М. Андрєєва. – Х.:ВГ «Основа». 2008. – 117 с.

Завантажити: Тема: Що таке права і свободи людини. Загальна декларація прав людини (9 клас. Правознавство) + Сертифікат (Розмір: 526.0 KB, Завантажень: 1397)
Back to top button