Конспекти уроків англійської мови 3 класУсі уроки англійської мовиФайли

Фрукти і овочі. Ми готуємо обід (3 клас. Англійська мова)

Автор: Чернега Наталія Миколаївна

Навчальний заклад: Початкова школа №2 м.Самбір

Тема уроку: Фрукти і овочі. Ми готуємо обід.

Мета уроку:

Практична:

  1. Ознайомити учнів з назвами фруктів та овочів;
  2. Закріпити вивчені лексичні одиниці на практиці;
  3. Ознайомити учнів із використанням артиклів а/аn, та закріплення їх на письмі;
  4. Навчити учнів отримувати необхідну інформацію з тексту;
  5. Навчити учнів діалогічному спілкуванню за темою;
  6. Вивчення вірша ’’Apples”.

Освітня:

Розширювати загальний кругозір учнів; вчити їх спостерігати за явищами; стимулювати комунікативну-пізнавальну діяльність дітей; стимулювати бажання учнів спілкуватися англійською мовою.

Виховна:

Виховувати розуміння важливості оволодіння англійською мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування; прищеплювати почуття поваги до народу англійської мови та до британської національної культури; виховувати культуру спілкування.

Розвиваюча:

Вдосконалювати якість слухового сприймання, розвивати фонематичний та інтонаційний слух учнів, здатність до імітації; вдосконалювати роботу пам’яті: збільшувати обсяг довготривалої пам’яті (лексичний запас учня), слухової короткочасної пам’яті, оперативної пам’яті (вибір мовних засобів), зорової пам’яті; розвивати мовленнєву реакцію, готовність до участі в спілкуванні; формувати культуру читання, письма, усного мовлення.

Обладнання уроку: Зошит, підручник, тематичні картки із зображенням фруктів та овочів, плакат із зображенням овочів та фруктів , картки для самостійної роботи (1), фонетичні картки, картки для самостійної роботи(2).

Тип уроку: Комбінований

Завантажити: Фрукти і овочі. Ми готуємо обід (3 клас. Англійська мова) + Сертифікат (Розмір: 322.9 KB, Завантажень: 873)
Back to top button