СценаріїСценарії 8 БерезняФайли

Сценарій свята 8 Березня для 1-го класу

Автор: Решотка Наталя Ананіївна

Навчальний заклад: КЗО “КЗСШІ №7 І-ІІ ступенів” ДОР

Сценарій свята 8 Березня для 1-го класу

Ведуча
Добрий день ,люди добрі. Сьогодні мі зібралися з вами на мамине та бабусине свято. Воно присвячене найпочеснішим людям у родині-мамі і бабусі. Запросили ми до нашого класу не лише дітей, а й членів їхніх родин.
Гостей дорогих ми вітаємо щиро,
Стрічаємо вас з любов’ю і миром.
-Дорогі наші мами, бабусі. Ми хочемо вас привітати з міжнародним жіночим днем 8 Березня.

Учень
А чому сьогодні в школі
Суєта,і шум,і гам?
Це тому , що ми сьогодні
Привітаєм наших мам!

Учень
Для тебе,моя дорогенька,
Віночок з барвінку сплету.
Найкращий рушник-вишиванку
Під ноги тобі простелю.

Учень
Спасибі вам і знов і знов
За вашу ласку і любов.
За те,що вдома повсякчас
Ви так турбуєтесь про нас.
Учениця
Що нас так смачно годували,
Що нас так пильно доглядали,
Що,не стуляючи очей,
Не досипали ви ночей.

Учень
Мамо ,спатки ,вже роздітий,
І у ліжку,і умитий,
Мамо ,ніжку зав’яжи,
Мамо,казку розкажи.
Мама,мама,гарне слово,
Тільки скажеш-все готово!

Учениця
Радійте за нас,любі мами,
Від вас ми навчаємось жить.
І слава про вас,добра слава,
Хай птахом по небу летить.

Учень
Ми вдячні за те,що бувало,
Суворо дивились на нас.
Та досить схилити голівку,
Суворість проходила враз.

Учениця
Я не знаю,мама мила,
Що тобі і побажати.
Перш усього-щастя,сили,
І здоров’я всім у хаті.

Жартівливі віршики від хлопчиків:

1.Я для мами так старався,
10 фішок получив.
Аж мій ґудзик відірвався,
То я сам його пришив.

2.Та хіба це допомога?
Я для мами посуд мив.
Потім вимив ще й підлогу,
Всіх сусідів затопив.

3.Я для мами теж трудився,
У тазок води налив.
Потім вимив ще й підлогу,
Всіх сусідів затопив.

4.Я для мами теж трудився,
У тазок води налив.
Наш будильник запилився,
То я з милом його мив.

5.Ми салат святковий з братом
Готували мамі в свято.
Коли котик скуштував,
Цілий день і ніч нявчав.

6.Ось почистити на свято
Вирішив весь посуд Саша.
А потім чотири дня
Сашу мила вся сім’я.

7.Раз у рік на свято мам
Я у руки віник взяв.
Залишилось від нього
Три соломинки всього.

8.Костя мамі помагав,
І на кухні прибирав.
Так посуд він помив,
Що тарілки перебив.
Пісня «Наша мама сонечко»

Ведуча
-Нумо , хлопчики, допоможіть.
Про подружок своїх нам розкажіть!

Учень
Вітаємо і вас ,дівчатка,
Вірші ці у подарунок вам.
Щоб радість і посмішки,
Все ділили пополам.

Учень
Наші дівчатка-найкращі,
І добрі,і роботящі.
Ми будемо їх захищати,
Ніколи не ображати.

Учень
Будьте щасливі,
Як сонце-красиві,
Як соловейко-дзвінкі,
Як струмочок-гомінкі.

Учень
Маму дуже я люблю,
Їй палкий привіт я шлю.
Та не тільки їй одній,
А й бабусеньці своїй.

Учениця
Зранку і до ночі
Трудиться бабуся.
В неї я охоче
Працювати вчуся.
Годі їй старенькій
Мити ,підмітати,
Я сама скоренько
Приберу кімнати.

Учень
Моя бабуся-люба,добра,мила.
Вона найкраща від усіх людей.
І хоч вона вже трохи посивіла,
Але так щиро любить всіх дітей.

Учениця
Коли я встану раненько,
Жде сніданочок смачненький,
Мене бабця доглядає,
Та й оладки підкладає.

Учениця
Тато й мама на роботі,
В бабці клопоти й турботи.
Рукавички вона в’яже,
Мені казочку розкаже,
Мене бабця дуже любить,
Поцілує і приголубить.
Пісня про бабусю

Ведуча
Ось і підійшло до кінця наше свято,
Нам прощатись вже прийшла година.
Хай буде щасливою кожна родина,
І мама,і тато,і кожна дитина.
Хай стелиться вам доля рушниками,
Хай збереже від злого майбуття,
Із всіх доріг вертайтеся до мами,
Тоді щасливим буде все життя.
Діти вітають мам своїми подарунками

Back to top button