Виховні години 1- 4 класКласному керівникуФайли

Розвивально-пізнавальна гра “Різдвяний калейдоскоп” (4 клас)

Автор: Генатуліна Світлана Антонівна

Навчальний заклад: Костянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 16

Розвивально-пізнавальна гра “Різдвяний калейдоскоп”

Сьогоднішнє і давнє – без вузла,   
час наспів цей вузол зав’язати,     
Аби полуда з пращура сповзла   
І вийшов родовід з курної хати.   
Лідія Шевело

Найбільш ефективним чинником виховання поваги і любові до Батьківщини є національно-культурні традиції українського народу. Прийдешній день України повністю залежить від того, як ми сьогодні сформуємо у дітей громадянську позицію, почуття патріотизму, єдності її з рідним народом. У сучасних умовах державотворення відбувається постійний процес відродження і розвитку національних традицій українського народу. Виховне значення їх зростає.  Це є одним із головних напрямків реалізації проекту З любов’ю в серці, з вірою в душі”   “Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020рр.”,  над виконанням якої я працюю . Впевнена, що саме вчитель початкових класів мусить активно передавати підростаючим поколінням національні особливості, духовну культуру, психологічні ознаки рідного народу.

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. У народі існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Максим Рильський любив повторювати: “Той, хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього”.

Завантажити: Розвивально-пізнавальна гра "Різдвяний калейдоскоп" (4 клас) + Сертифікат (Розмір: 331.1 KB, Завантажень: 735)
Back to top button