Усі уроки німецької мовиФайли

Виховний захід з німецької мови для 9 класу “DIE DEUTSCHE DICHTER“

Автор:  Петрова Яна Олександрівна

Навчальний заклад: Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Київської області

Виховний захід з німецької мови для 9 класу “DIE DEUTSCHE DICHTER“

Мета заходу: розширити знання учнів з німецької літератури; ознайомити з основними віхами життя та творчості найвідоміших німецьких поетів-класиків – Йогана Вольганга Гете, Фрідріха Шиллера та Генріха Гейне; розвивати в учнів навички аудіювання та усного мовлення, пам’ять; виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою, прищеплювати любов до поезії, повагу до літератури країни мова, якої вивчається.

Обладнання: мультимедійний проектор, ноутбук, відеофрагменти з мережі інтернет (посилання додаються), портрети класиків, музичний програвач для супроводу читців.

Тривалість: 1 урок.

Захід готується та проводиться учнями 9го класу для учнів 7 -11 класів, що вивчають німецьку мову.

Підготовчий етап.

Учитель знайомить учнів з темою виховного заходу. Між читцями розподіляються поезії для декламування німецькою та українською мовами. Також визначаються ведучі вечора. Відеофрагменти (посилання додаються) потрібно завантажити з інтернету та підібрати до них фонову класичну музику. Оригінальний звук завантажених відео потрібно буде відключити, вони використовуються в якості супроводжуючих декламацію відеофрагментів.

Завантажити: Виховний захід з німецької мови для 9 класу “DIE DEUTSCHE DICHTER“ + Сертифікат (Розмір: 2.8 MB, Завантажень: 620)
Back to top button