Усі уроки німецької мовиФайли

Schulleben (8 клас. Німецька мова)

Автор: Ладика Марія Семенівна

Навчальний заклад: Краматорська українська гімназія Краматорської міської ради Донецької області

Schulleben

Анотація

Матеріали  уроку німецької мови з теми «Шкільне життя»  для учнів 8 класу (2-а іноземна мова) побудовано на  особистісно-орієнтованій моделі навчання та виховання, складено відповідно до вимог чинної  програми з німецької мови.  Мета уроку – удосконалення та систематизація знань учнів з даної теми, розширення словникового запасу, повторення  граматичного навчального матеріалу (словотворення, складені іменники); розвиток   монологічного та діалогічного  мовлення. Цінним є те, що  учитель підводить  учнів до усвідомлення необхідності  працювати в команді, слухати один одного й цінувати різні думки.

У цілому навчальний матеріал спрямовано на  врахування здібностей, потреб та інтересів учнів даної вікової категорії, на практичну реалізацію  принципу дитиноцентризму. Включення до роботи  вправ «Асоціативний кущ», «Мозковий штурм», «Хто більше» дає змогу не лише перевірити знання учнів з теми, але й  робить роботу приємною, навчання – цікавим та захоплюючим.

Використання комп’ютерних технологій робить урок привабливим та сучасним.

Розробка уроку може стати в пригоді фахівцям. Логічно упорядкований та чітко структурований матеріал  заняття поповнить лінгвістичні знання, розширить діапазон мовознавчого та комунікативного світогляду  школярів.

Завантажити: Schulleben (8 клас. Німецька мова) + Сертифікат (Розмір: 2.4 MB, Завантажень: 412)
Back to top button