Виховні години 5-11 класКласному керівникуФайли

Урок мужності “Зустріч з волонтером” (10-11 клас) + Презентація

Автор: Мухортова Поліна Анатоліївна

Навчальний заклад: Комсомольська гімназія №2 Зміївської районної ради Харківської області

Пояснювальна записка

Призначення: виховний захід   для  учнів 10-11  класів з метою  вшанувати  мужність українських військових та добровольців, волонтерів їх вірність Присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні, а також героїзм простих українців, які з перших днів антитерористичної операції допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками, продовольством та, не зважаючи на ризик, вивозять із захоплених міст і сіл мирних громадян. Варто згадати і про українців, які приймають у себе родини, що вимушені покинути свої рідні домівки. Присвячений Дню захисника України.

Урок мужності - Шкільне життя

Тема уроку:      “Зустріч з волонтером”

Мета уроку :

  • формування у дітей та молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави;
  • виховувати  національно  свідомих  громадян  України, які добре  знають минуле, цінують сучасне  і  прагнуть  будувати  світле,  мирне, демократичне майбутнє.

Для запуску презентації потрібно кликнути на іконку.

Завантажити: Урок мужності "Зустріч з волонтером" (10-11 клас) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 21.3 MB, Завантажень: 1001)
Back to top button